Ana sayfa ÜrünlerMadde Bağımlılığı Test Kiti

Hızlı Teşhis THC Uyuşturucu Suistimal Test Kiti Madde Suistimal Test Kiti

Hızlı Teşhis THC Uyuşturucu Suistimal Test Kiti Madde Suistimal Test Kiti

  • Rapid Diagnostic THC Drug Abuse Test Kit Substance Abuse Testing Kit
  • Rapid Diagnostic THC Drug Abuse Test Kit Substance Abuse Testing Kit
 • Rapid Diagnostic THC Drug Abuse Test Kit Substance Abuse Testing Kit

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Neutral packing, OEM is available
  Sertifika: CE,FDA 510K, CLEARED, OTC, CLIA WAIVED
  Model numarası: CT-D-C2-

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: <i>strips/ dipstick: 10,000pcs/Carton;</i> <b>şeritler / yağ çubuğu: 10.000 adet / Karton;</b> <i>di
  Fiyat: USD
  Ambalaj bilgileri: bireysel mühürlü torba
  Teslim süresi: Sipariş miktarına bağlı olarak
  Ödeme koşulları: T / T, Paypal
  Yetenek temini: 1.000.000 / ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Kalibratör: 11-ne-Δ9-THC-9 COOH Ayırmak: 50 ng / ml
  Kalite Sistem Yönetimi: TÜV tarafından ISO 13485 Örnek: İdrar
  Uygulama: İşe alım sistemi doğruluk: >% 99.5
  TT Sonuçlara zaman: 25 dakika Depolama: 4 ° C - 30 ° C
  Vurgulamak:

  urine analysis dipstick

  ,

  urine sample test strips

  Hızlı Teşhis THC (Kannabinoidler / Marjuana) İdrar Madde Suistimal Test Kiti

   

  Giriş

   

  THC (marijuana, cannabis, weed, pot, hemp, grass, Mary Jane, M, chronic, reefer, dope, roach, skunk, astro turf, Texas tea, home grown, bhang, dagga, purple haze, ganja......) drugs test strip is the perfect way to detect drugs of abuse in human urine. THC (esrar, esrar, ot, pot, kenevir, çimen, Mary Jane, M, kronik, soguk hava, uyuşturucu, hamamböceği, kokarca, astro çim, Texas çay, evde yetiştirilen, bhang, dagga, mor pus, ganja .... ..) ilaçlar test şeridi insan idrarında kötüye kullanılan ilaçları tespit etmek için mükemmel bir yoldur. Results are almost immediate - presented in five minutes or less, saving you the typical 24 – 48 hour wait by laboratories. Sonuçlar neredeyse anında gerçekleşir - beş dakika veya daha kısa sürede sunulur ve laboratuvarlar tarafından 24-48 saatlik tipik bekleme süresinden tasarruf etmenizi sağlar.

   

  Drug abuse and addiction in many cases starts with marijuana because it is relatively easy to obtain and inexpensive. Birçok durumda uyuşturucu bağımlılığı ve bağımlılığı esrarla başlar, çünkü elde edilmesi nispeten kolaydır ve ucuzdur. Marijuana (Pot) use can lead you down the dark path to cocaine, opiates, amphetamines, methamphetamines, oxycodone and other drugs. Esrar (Pot) kullanımı sizi kokain, opiatlar, amfetaminler, metamfetaminler, oksikodon ve diğer ilaçlara giden karanlık yoldan aşağı götürebilir. The physical and emotional dependence has a very negative effect not only on your life but the lives of your friends and family as well. Fiziksel ve duygusal bağımlılığın sadece yaşamınız üzerinde değil, arkadaşlarınızın ve ailenizin yaşamları üzerinde de çok olumsuz bir etkisi vardır. Get started today on a drug free life. Bugün ilaçsız bir hayata başlayın.

   

  Uyuşturucu testi arasında THC oranı

   

   

  Hızlı Teşhis THC Uyuşturucu Suistimal Test Kiti Madde Suistimal Test Kiti 0

   

  Esrar Nedir ve THC'nin Etkileri Nelerdir?

   

  Marijuana - THC cannabinoids is a hallucinogenic agent derived from the flowering portion of the hemp plant. Esrar - THC kannabinoidleri, kenevir bitkisinin çiçekli kısmından türetilmiş bir halüsinojenik ajandır. The active ingredients in Cannabinoids, THC & Cannabinol can be metabolized and excreted in urine as 11-nor- Δ9- tetrahydrocannabinol - 9 carboxylic acid with a half-life of 24 hours. Cannabinoidler, THC ve Cannabinol'daki aktif bileşenler, 24 saatlik yarılanma ömrüne sahip 11-nor-Δ9-tetrahidrokanabinol - 9 karboksilik asit olarak metabolize edilebilir ve idrarla atılır. It can be detected for 1 to 5 days after use. Kullanımdan 1 ila 5 gün sonra tespit edilebilir. Smoking is the primary method of use of Cannabinoids / cannabis. Sigara, Kannabinoidlerin / esrarın birincil kullanım yöntemidir. Higher doses used by abusers produce central nervous system effects, altered mood and sensory perceptions, loss of coordination, impaired short-term memory, anxiety, paranoia, depression, confusion, hallucinations and increased heart rate. Tacizciler tarafından kullanılan yüksek dozlar, merkezi sinir sistemi etkileri, değişen ruh hali ve duyusal algılamalar, koordinasyon kaybı, kısa süreli hafıza kaybı, anksiyete, paranoya, depresyon, konfüzyon, halüsinasyonlar ve artmış kalp atış hızı üretir. A tolerance to the cardiac and psychotropic effects can occur, and withdrawal syndrome produces restlessness, insomnia, anorexia and nausea. Kardiyak ve psikotropik etkilere tolerans oluşabilir ve yoksunluk sendromu huzursuzluk, uykusuzluk, anoreksiya ve bulantı oluşturur.

   

  Esrar için Uyuşturucu Testi Tespit Süreleri

   

  How long marijuana stays in your system? Esrar sisteminizde ne kadar kalır? There is no simple answer to this question. Bu sorunun basit bir cevabı yok. Detection time depends strongly on the kind and sensitivity of the test employed; Tespit süresi büyük ölçüde kullanılan testin türüne ve hassasiyetine bağlıdır; the frequency, dosage, and last time of use; sıklık, dozaj ve son kullanım süresi; the individual subject's genetic makeup, the state of one's metabolism, digestive and excretory systems; bireysel bireyin genetik yapısı, metabolizmasının durumu, sindirim ve boşaltım sistemleri; and other random, unknown factors. ve diğer rastgele, bilinmeyen faktörler.

   

  İçin uygulama

   

  1. Evde uyuşturucu testi

  2. İş yeri testi

  3. Okul / kolej / üniversite uyuşturucu testi

  4. Ceza adaleti

  5. Kolluk uyuşturucu testi

  6. Madde bağımlılığı rehabilitasyon merkezleri  Operasyon

  Hızlı Teşhis THC Uyuşturucu Suistimal Test Kiti Madde Suistimal Test Kiti 1

   

  Klinik Test

   

  Ölçek Uyuşturucu serbest Düşük Negatif (Kesme konsantrasyonunun yarısından az) Kesim Negatifine Yakın (Kesimin ve kesim konsantrasyonunun% 50'sinin altında) Kesim Pozitifine Yakın (Kesim konsantrasyonu ile kesim konsantrasyonunun% 50 üstünde) Yüksek Pozitif (kesme konsantrasyonunun% 50'sinden fazla)
  Operatör A Pozitif 0 0 0 12 26
  Olumsuz 10 16 16 2 0
  Operatör B Pozitif 0 0 0 11 26
  Olumsuz 10 16 16 3 0
  Operatör C Pozitif 0 0 0 12 26
  Olumsuz 10 16 16 2 0
   

   

  İletişim bilgileri
  Care Test Biotech Ltd

  İlgili kişi: Info

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler