aboutus

Care Test Biotech Ltd

Care Test Biotech Ltd Care Test Biotech Ltd Care Test Biotech Ltd Care Test Biotech Ltd
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar: Bakım Testi
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 200-500
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

 

1. fabrikamızda çin dayanmaktadır 13 yıllık mesleki deneyimleri araştırma, geliştirme, üretim ve dağıtım gelişmiş tıbbi aletleri ve- in vitro tıbbi teşhis ürünleri.

 

2. Ar-Ge ekibi: Tüm araştırma kadromuz profesyonel teknikler ile Çin ve Kanada laboratuvarından oluşur ve tıbbi teşhis alanında büyük başarılara sahiptir.

 

3. Sertifikalar: CE, FDA510K, ISO13485.

 

4. Services: Pre- sales and after sales services. 4. Hizmetler: Satış öncesi ve satış sonrası hizmetler. We treat customers as friends. Müşterilere arkadaş gibi davranıyoruz. Fast reply via email, phone, Skype etc. E-posta, telefon, Skype vb.

 

Production/Inspection report before your order packed. Üretim / Muayene raporu sipariş önce paketlenmiş. Shipping notice/Insurance to you as soon as your order shipped. Nakliye bildirimi / Siparişiniz gönderilir gönderilmez size sigorta.

 

After sales services: We respect your feedback after receiving the goods. Satış sonrası hizmetler: Malları aldıktan sonra geri bildirimlerinize saygı duyuyoruz. We will respond you within 48 hours. Size 48 saat içinde cevap vereceğiz.

 

5. fiyat: fabrika doğrudan satış kontrol üretim maliyeti ve kalite kesinlikle.

 

6. Delivery time: Fast delivery for you. 6. Teslim süresi: hızlı teslimat sizin için. The delivery time is normally around 2-3 weeks after receiving deposit and OEM&ODM packing design if needed. Teslim süresi normalde yaklaşık 2-3 hafta mevduat aldıktan sonra ve OEM ve ODM ambalaj tasarımı gerekirse.

                                                   Çin Care Test Biotech Ltd şirket Profili 0

 

Son olarak, size hizmet etmek için bir fırsat verdiğiniz ve ömür boyu sürecek işbirliği ile değerli bir ortak olduğunuz için teşekkür etmek istiyoruz.

Geçmiş

yakında lanse ......

Hizmet

yakında lanse ......

Ekibimiz

yakında lanse ......

İletişim bilgileri