Ana sayfa ÜrünlerCOVID19 Enfeksiyon Test Kiti

COVID-19 SARS-CoV-2 Antijen (Ag) Tespit Hızlı Test Kaseti, CE işaretli

COVID-19 SARS-CoV-2 Antijen (Ag) Tespit Hızlı Test Kaseti, CE işaretli

  • COVID-19 SARS-CoV-2 Antigen(Ag) Detection Rapid Test Cassette on site with CE mark
  • COVID-19 SARS-CoV-2 Antigen(Ag) Detection Rapid Test Cassette on site with CE mark
  • COVID-19 SARS-CoV-2 Antigen(Ag) Detection Rapid Test Cassette on site with CE mark
 • COVID-19 SARS-CoV-2 Antigen(Ag) Detection Rapid Test Cassette on site with CE mark

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Care Test
  Sertifika: CE,FDA
  Model numarası: CT-W-02

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 500pcs
  Fiyat: USD
  Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 20 adet / kutu
  Teslim süresi: Sipariş miktarına bağlı olarak
  Ödeme koşulları: / T
  Yetenek temini: 100.000 adet / ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Duyarlılık: 50TCID / ml Örnek: İnsan nazo-farenks
  Yöntem: Kolloidal glod sınıflandırma: Sınıf Ⅲ
  Raf ömrü: 24 ay Şartname: Nitelikli
  Biçim: kaset paket: 1 adet / kese, 20 adet / kutu

  COVID-19 Antijen (Ag) Hızlı Test Cihazı (Tamponlu Kaset)

   

  Yalnızca profesyonel in vitro tanı amaçlı kullanım içindir.

  Kullanım Amacı: COVID-19 Ag Hızlı Test Cihazı, insan nazofarenksinde bulunan SARS-CoV-2'ye yönelik spesifik antijenlerin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.Bu test, hastada SARS-CoV-2 enfeksiyonunun erken teşhisine yardımcı olmak için yalnızca profesyonel kullanım içindir.Bu testin sonucu, teşhis için tek temel olmamalıdır;doğrulayıcı test gereklidir.

   

  Özet

   

  Koronavirüs, çapı yaklaşık 80-120 nm olan bir zarfa sahip tek sarmallı pozitif duyarlı bir RNA virüsüdür.Genetik materyali tüm RNA virüslerinin en büyüğüdür ve birçok evcil hayvan, evcil hayvan ve insan hastalığı için önemli bir patojendir.Çeşitli akut ve kronik hastalıklara neden olabilir.Koronavirüs bulaşmış bir kişinin yaygın belirtileri arasında solunum semptomları, ateş, öksürük, nefes darlığı ve nefes darlığı bulunur.Daha ciddi vakalarda enfeksiyon zatürreye, şiddetli akut solunum sendromuna, böbrek yetmezliğine ve hatta ölüme neden olabilir.Dünya Sağlık Örgütü'nün adını verdiği 2019 yeni koronavirüs veya “SARS-CoV-2 (COVID-19)” pnömoni salgınına neden olabilir.Bu kitin tespit sonuçları yalnızca klinik referans içindir.Bu testin sonucu, teşhis için tek temel olmamalıdır;doğrulayıcı test gereklidir.

   

  Prensip

   

  COVID-19 Ag Hızlı Test Cihazı, çift antikorlu sandviç immünolojik test kullanır.SARS-CoV-2 antijenine ve anti-fare poliklonal antikorlarına karşı monoklonal antikorlarla önceden hareketsizleştirilmiş NC membran ve SARS-CoV-2 antijenine özgü monoklonal antikorlarla konjuge koloidal-altın.Örnekte SARS-CoV-2 antijeni mevcutsa, anti-SARS-CoV-2 konjugatı ve antijen arasında oluşan bir kompleks, T bölgesinde özel anti-SARS-CoV-2 monoklonal kaplaması tarafından yakalanacaktır.Sonuçlar şerit üzerinde oluşan kırmızı bir çizgi şeklinde 10 ila 20 dakika içinde belirir.Numunenin SARS-CoV-2 antijeni içerip içermediğine bakılmaksızın, çözelti, kalan konjugatları bağlayan başka bir reaktifle (bir anti-fare IgG antikoru) karşılaşmak için göç etmeye devam eder ve böylece C bölgesinde kırmızı bir çizgi oluşturur.

   

  Kit İçeriği1).Test cihazı (ayrı ayrı bir folyo poşet içinde paketlenmiştir.2).Ekstraksiyon tamponu şişesi.3).Steril pamuklu çubuk.4).Kullanım Talimatı.

   

  Sağlanan Malzemeler: 1. Test Cihazı 2. Sterilize Swab 3. Ekstraksiyon Şişesi 4. Filtreli Nozul 5. Numune Ekstraksiyon Tamponu 6. Gerekli ama Sağlanmayan Paket Ekle Malzemeler 1. Zamanlayıcı 2. Aktarma pipeti

   

  COVID-19 SARS-CoV-2 Antijen (Ag) Tespit Hızlı Test Kaseti, CE işaretli 0

   

  Numune hazırlama: 1) Nazal Aspirat Sıvıları 0,3 ml ekstraksiyon tamponu içeren ekstraksiyon şişesine 10 damla (yaklaşık 0,3 ml) nazal aspirat sıvısı ekleyin ve test örneği olarak kullanmak için iyice karıştırın.2) Burun Swabları Eküvyonu 10 damla (yaklaşık 0,3 ml) ekstraksiyon tamponu içeren ekstraksiyon flakonuna yerleştirin.Ekstraksiyon tüpünün yan tarafını döndürmek için swabı şişenin içinde döndürerek sıvının eksprese olmasını ve swabdan yeniden emilmesini sağlayın.Çubuğu çıkarın.Çıkarılan çözelti test numunesi olarak kullanılacaktır.

   

  Test prosedürü

  Test, numune, ekstraksiyon tamponunun testten önce oda sıcaklığına (15-30 ° C) dengelenmesine izin verin.1. Test cihazını kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa sürede kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.2. Test cihazını temiz ve düz bir yüzeye koyun.3. Ekstraksiyon flakonundaki swab örneğini iyice karıştırın.4. Testi çalıştırmak için damlalık ucunu ortaya çıkarmak için ekstraksiyon şişesinin alt vidalı kapağını çevirerek açın.Numunenin 3 damlasını (~ 90μl) test cihazının numune kuyucuğuna aktarın ve 30 saniye içinde tespit penceresinde renkli bir sıvının göründüğünden emin olun.Ekstraksiyon flakonundaki kapağı değiştirin.5. Zamanlayıcıyı başlatın.Sonucu 10 ~ 20 dakikada okuyun.Sonucu 20 dakika sonra yorumlamayın.

  COVID-19 SARS-CoV-2 Antijen (Ag) Tespit Hızlı Test Kaseti, CE işaretli 1

   

  Okuma sonucu

   

  COVID-19 SARS-CoV-2 Antijen (Ag) Tespit Hızlı Test Kaseti, CE işaretli 2

   

  Çapraz Reaksiyon

   

  COVID-19 Ag Hızlı Test Cihazının aşağıdaki patojenlerle çapraz reaksiyonu doğrulanmamıştır: ①Bacteria Acinetobacter baumannii, Bordetella pertussis, Branhamella catarrhalis, Candida albicans, Candida glabrata, Cardiobacterium hominis, Eikenella corrodens, Enterococcus faecarallin. C grubu streptokokların, G grubu streptokok Haemophilus aphrophilus, Haemophilus influenzae, Haemophilus PARAPHROPHILUS, Klebsiella pneumoniae, Neisseria gonorrhoeae Peptococcus asaccharolyticus, Peptostreptococcus anaerobius, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa, Serratia marcescens, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus agalactiae (Grup B) , Streptococcus mutans, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes (grup A), Veillonella parvula ②Virus Influenza A, Influenza B, Adenovirus Tip 1 ~ 8, 11, 19, 37, Coxsackie virus Type A16, B1 ~ 5, Cytomegalovirus, Echovirus Tip 3 6, 9, 11, 14, 18, 30, Enterovirüs Tip 71, HSV-1, Kabakulak virüsü,Tyep I basit herpes virüsü Parainfluenza virüsü Tip 1 ~ 3, Poliovirüs Tip 1 ~ 3, Solunum sinsitiyal virüsü, Rinovirüs Tip 1A, 13, 14, Tip I basit herpes virüsü.③Mycoplasma vb. Chlamydia pneumoniae, Chlamydia psittaci, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma pneumoniae ile çapraz reaksiyon yoktur.

  İletişim bilgileri
  Care Test Biotech Ltd

  İlgili kişi: Info

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler