Ana sayfa ÜrünlerAlkol Test Kiti

Alkol İzlemek İçin Yüksek Hassasiyetli Hızlı İdrar Etg Test Şeritleri / Dipcard

Alkol İzlemek İçin Yüksek Hassasiyetli Hızlı İdrar Etg Test Şeritleri / Dipcard

  • High Accuracy Rapid Urine Etg Test Strips / Dipcard For Tracing Alcohol
 • High Accuracy Rapid Urine Etg Test Strips / Dipcard For Tracing Alcohol

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Neutral packing / OEM
  Sertifika: CE,FDA
  Model numarası: CT-A-02

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 2000pcs
  Fiyat: USD
  Ambalaj bilgileri: bireysel mühürlü torba
  Teslim süresi: Sipariş miktarına bağlı olarak
  Ödeme koşulları: / T
  Yetenek temini: 100.000 adet / ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  madde: Etil Glukuronid (EtG) Örnek: İdrar
  İzleme süresi: 1-2 saate kadar, 1-3 güne kadar Ayırmak: 500 ng / ml
  Biçim: Dipcard Dinlenme zamanı: 2 dakika içinde
  Vurgulamak:

  saliva drug test kit

  ,

  alcohol level test strips

  Alkol İzlemek İçin Etil Glukuronid (EtG) İdrar Tekli Dipcard

   

  Giriş

   

  EtG Alkol Testi Nedir?

  This rapid screening urine dip tests for Ethyl Glucuronide (EtG). Bu hızlı tarama idrar daldırma Etil Glukuronid (EtG) için testler. EtG is the metabolite present in the urine after the consumption of alcohol. EtG, alkol tüketiminden sonra idrarda bulunan metabolittir.

  Anında EtG Alkol Testi için Tespit Süresi ve Doğruluğu Nedir?

  The EtG metabolite may be visible as soon as 1-2 hours after consuming alcohol and up to 1-3days after. EtG metaboliti alkol tükettikten 1-2 saat sonra ve 1-3 gün sonrasına kadar görülebilir. This makes the EtG urine screen a great way to test for alcohol consumption over the past few days. Bu, EtG idrar ekranını son birkaç gün içinde alkol tüketimini test etmek için harika bir yol haline getirir. The low cutoff level of 500ng/mL allows this at home EtG test to screen accurately and reduce the number of false positive results. 500ng / mL'lik düşük kesme seviyesi, evde EtG testinin doğru bir şekilde taranmasını ve yanlış pozitif sonuçların sayısını azaltmasını sağlar.

   

   

  Şartname

   

   

  Ürün adı Alkol İdrar EtG Testi Dipcard
  Biçimleri Dipcard
  Genişlik 4.0mm
  Ayırmak 500 ng / ml
  doğruluk % 99
  Örnekler İdrar
  kullanım laboratuvar testi, ev testi
  Okuma zamanı 2 dakika içinde
  Depolama oda sıcaklığı
  Raf zamanı Üretim tarihinden itibaren 24 ay
  Nakliye Deniz veya Hava Yoluyla
  paket bireysel mühürlü torba
  Teslim süresi

  5-30days sipariş miktarına bağlıdır ve gereksinimleri

   

   

   

  EtG test avantajı, EtG'nin tüm alkol gittikten çok sonra vücutta kalmasıdır.

  they can test for longer periods of time than traditional urine alcohol tests, they have wider uses. geleneksel idrar alkol testlerinden daha uzun süre test edebilirler, daha geniş kullanımları vardır. They are appropriate when a person must be totally abstinent for a certain length of time. Bir kişinin belirli bir süre boyunca tamamen yok olması gerektiğinde uygundurlar. It could be either temporarily or permanently. Geçici veya kalıcı olabilir. Here are examples. İşte örnekler.

  • People under the legal drinking age. Yasal içme yaşı altındaki insanlar. Also members of the military services in combat zones where they may not drink. Ayrıca askerlik yapamayacakları muharebe bölgelerindeki askerlik hizmetleri.
  • Alkolle ilgili suçlar için denetimli serbestlik isteyen kişiler.
  • People who have previous alcohol problems but have visitation with, or custody of, children. Daha önce alkol problemi olan, ancak çocukları ziyaret eden veya gözaltında olan kişiler. This on condition that they drink no alcohol. Bu alkol almama şartıyla.
  • Drivers guilty of alcohol-related traffic offenses who must abstain. Kaçınılması gereken alkolle ilgili trafik suçlarından suçlu sürücüler. This is needed for keeping their licenses. Bu, lisanslarını korumak için gereklidir.
  • Professionals who, because of alcohol problems, agree to abstain. Alkol sorunları nedeniyle çekimser kalmayı kabul eden profesyoneller. This is a condition for continued licensure or employment. Bu, sürekli lisans veya istihdam için bir koşuldur. Such professionals include airline pilots, medical personnel, and lawyers. Bu tür profesyoneller arasında havayolu pilotları, sağlık personeli ve avukatlar bulunmaktadır.

  In addition, clinicians can use EtG urine alcohol tests to motivate clients to be abstinent. Ek olarak, klinisyenler EtG idrar alkol testlerini kullanarak müşterileri uzak durmaya motive edebilirler. Researchers can use the tests to assess the effectiveness of alcohol intervention programs. Araştırmacılar testleri alkol müdahale programlarının etkinliğini değerlendirmek için kullanabilirler. Parents can use them to discourage underage drinking. Ebeveynler onları reşit olmayan içki içmeyi caydırmak için kullanabilir.

   

  Operasyon

   

  Alkol İzlemek İçin Yüksek Hassasiyetli Hızlı İdrar Etg Test Şeritleri / Dipcard 0

   

  İletişim bilgileri
  Care Test Biotech Ltd

  İlgili kişi: Info

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler